» آموزش تخصصی انیمیشن ویژه کودکان و نوجوانان
آکادمی انیمیشن پویانما برگزارمی کند.
مقدمه
دوره‌ی انیمیشن کودکان و نوجوانان در آکادمی پویانما با هدف افزایش خلاقیت آنها تشکیل شده است. کودکان و نوجوانان بین سنین ۸ تا ۱۶ سال در این دوره با اصول و مبانی انیمیشن، مبانی طراحی و استوی بوردینگ , فیلمنامه و دکوپاژ آشنا شده و با یادگیری تکنیک‌های انیمیشن که درطول دوره می‌آموزند ، توانایی ساخت انیمیشن کوتاه را خواهند داشت.
توضیحات
در این دوره بچه ها با مهارتی که در ساخت انیمیشن پیدا می کنند به راحتی می توانند یک انیمیشن بسازند، بچه ها به علت خلاقیت فطری که دارند می توانند فیلمنامه های جذابی برای انیمیشن بنویسند. پروژه نهایی ساخت انیمیشن کوتاه باب اسفنجی می باشد که بچه ها از صفر تا صد تولید وساخت این پروژه شرکت خواهند کرد.
آکادمی پویانما دارای مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و همچنین زیر نظر استودیو انیمیشن پویانما تولید کننده برترین آثار انیمیشن سینمایی کشور , در نظر دارد با برگزاری این دست کلاس ها باعث شکوفایی و خلاقیت هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان در این عرصه شود که این خود به نوعی موجب کشف استعدادهای نو در این صنعت خواهد بود.
آموزش تخصصی انیمیشن ویژه کودکان و نوجوانان
مشخصات آگهی دهنده
پست الکترونیک: afz127@yahoo.com
گفتگوی آنلاین:
تلفن: ۰۳۱۳۶۲۷۹۴۴۸
تلفن همراه: ۰۹۱۳۳۰۳۹۳۹۵
موقعیت مکانی: اصفهان
آدرس: آکادمی پویانما :اصفهان ، سه راه نظر ، خیابان مارنان ، کوچه شهید اسفندیاری ، کوچه شهید حسینی ، پلاک ۶۸ ، ساختمان پویانما
آدرس وب: http://www.pooyanama.com/
تاریخ ثبت آگهی: انتظار برای تایید اعتبار آگهی توسط مدیر سایت
تاریخ انقضای آگهی: انتظار برای تایید اعتبار آگهی توسط مدیر سایت
تعداد بازدید: ۱۰۷۵


امتیاز شما به این آگهی:


نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
نام فرستنده
ایمیل  
عنوان
نظر