» خرید خط مجازی
خرید خط مجازی
با توجه به اینکه نرم افزار وایبر دارای یک الگوریتم هوشمند می باشد لذا زمانی که شما به عنوان کاربر شروع به ارسال انبوه پیامک می کنید این الگوریتم هوشمند شما را شناسایی میکند و خطی که توسط آن ارسال را انجام می دهید را بلاک یا در اصطلاح viber out میکند.
بنابراین ما در هنگام خرید نرم افزار توسط مشتریان به آنها ۵ خط بصورت هدیه می دهیم تا با آن خط ها ارسال های خود را انجام دهند تا کاربران نگرانی بابت بلاک شدن سیم کارت های شخصی خود نداشته باشند.
لازم به ذکر است که بسیاری از شرکتهای ارایه دهنده نرم افزار تبلیغاتی وایبر امکان فعالسازی خط مجازی برای کاربران خود را ندارند و نرم افزار را بدون خط می فروشند، دقت کنیم نرم افزار بدون خط هیچ ارزشی ندارد. شرکتهایی که امکان واگذاری خطوط را دارند با هزینه های بسیار بالایی این کار را انجام میدهند که به هیچ عنوان مقرون به صرفه نمی باشد.
لذا ما برای جهت رفاه حال مشتریان خود و برای حل این مشکل خطوط مجازی وایبری را به صورت نامحدود و با فعالسازی در کمتر از ۱۰ دقیقه در اختیار خریداران خود میگذاریم تا بوسیله ی آن ارسال های خود را انجام دهند که هر زمان خط فعلی توسط الگوریتم هوشمند وایبر بلاک شد، ادامه فرایند را با خط جدید ادامه دهند و خللی در ارسال ها به وجود نیاید.

برای خرید خط های مجازی با کد +۱ برای مثال (۱۹۷۹۳۱۵۷۰۴۳+) با پشتیانی تماس حاصل فرمایید.
پشتیبان : میلاد فرهانی ۰۹۳۵۹۱۶۸۸۳۸- ۰۲۱۵۶۳۴۹۱۷۹
ایمیل : vibersoft@yahoo.com
خرید خط مجازی
مشخصات آگهی دهنده
پست الکترونیک: vibersoft@yahoo.com
گفتگوی آنلاین:
تلفن: ۰۲۱۵۶۳۴۹۱۷۹
تلفن همراه: ۰۹۳۵۹۱۶۸۸۳۸
تاریخ ثبت آگهی: انتظار برای تایید اعتبار آگهی توسط مدیر سایت
تاریخ انقضای آگهی: انتظار برای تایید اعتبار آگهی توسط مدیر سایت
تعداد بازدید: ۶۹۸


امتیاز شما به این آگهی:


نظرات کاربران سایت


فرم ارسال نظر:
نام فرستنده
ایمیل  
عنوان
نظر