راهنمای درج آگهی

 


راهنمای درج آگهی

مراحل درج آگهی در وب سایت ای دی اس فارسی
1-   عضویت در سایت

اولین مرحله برای استفاده از خدمات و امکانات سایت ای دی اس فارسی، تکمیل فرم ثبت نام و عضویت در سایت می باشد. لذا ابتدا در عرض چند ثانیه ثبت نام نمایید. عضویت در سایت ای دی اس فارسی آسان و رایگان می باشد فقط کافیست از قسمت پنل کاربری بر روی لینک عضویت کلیک نمایید. برای ثبت نام کلیک نمایید.
2-   پنل کاربری

وارد پنل کاربری خود شوید و از امکانات وب سایت ای دی اس فارسی بهره مند شوید. کاربران گرامی در این بخش می توانند از امکاناتی همچون درج آگهی رایگان، درج آگهی ستاره دار، درج آگهی ویژه، درج تبلیغات بنری، درج مزایده و مناقصه و امکانات دیگر با هدف معرفی و ارائه محصولات، خدمات، توانمندیها و ظرفیت های خود بهره مند شوند.
3-   درج آگهی

با کلیک بر روی هر یک از آیتم های "درج آگهی ویژه"، "درج آگهی ستاره دار" و "درج آگهی رایگان" از قسمت فضای کاربری، نسبت به درج آگهی اقدام نمایید.
توجه داشته باشید که وب سایت ای دی اس فارسی سه گروه آگهی دارد که هر کدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارند.
برای دیدن تعرفه های آگهی ها کلیک نمایید.
4-   پرداخت

بعد از اینکه فرم درج آگهی را تکمیل نمودید، پروسه پرداخت آغاز می شود. وب سایت ای دی اس فارسی به منظور رفاه حال کاربران گرامی و با هدف سهولت و تسریع در پرداخت وجه تبلیغات و آگهی ها، سه شیوه پرداخت آنلاین، پرداخت از طریق مراجعه به بانک و کارت به کارت را در نظر گرفته است.
برای دریافت روش های پرداخت، کلیک نمایید.