روش های پرداخت

 

روش های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی  ( آن لاین و مستقیم )

شما می توانید هزینه های مربوط به درج تبلیغات، آگهی ها و پیام های تجاری خود را به صورت آن لاین و از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی متعلق به بانک های ملت و سامان پرداخت نمائید. پس از ورود به پنل کاربری و اقدام جهت ثبت تبلیغات و آگهی ها، در انتهای صفحه، پرداخت آن لاین را انتخاب نمایید. با انتخاب این گزینه شما وارد صفحه پرداخت بانک خواهید شد و میتوانید پروسه پرداخت وجه را به اتمام برسانید.

همچنین شما با بهره مندی از کارت های عضو شبکه شتاب و رمز دوم، می توانید مبلغ مورد نظر را از درگاه های ذیل پرداخت نمائید.

 

 

2- پرداخت کارت به کارت (عابربانک)  ATM

با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، بدون مراجعه به بانک و حتی در ایام و ساعات تعطیل قادر به پرداخت وجه آگهی خود خواهید بود.

شما می توانید با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز با کارت خود، بدون داخل شدن در بانک، وجه خود را به صورت زیر پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید، به هنگام درج آگهی وارد کنید.

پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا انتقال وجه و سپس به کارت دیگر را انتخاب کنید. شما می توانید مبلغ آگهی را به شماره کارت های مندرج در ذیل واریز نمائید:

 

نام بانک: بانک ملت  - شماره کارت:  6104  3372  4568  8708   صاحب حساب: محمد شهرآئینی  

 

نام بانک: بانک سامان  - شماره کارت:  6219  8610  0518  5912   صاحب حساب: محمد شهرآئینی    

 

خودپرداز با چاپ رسید شما را از انتقال وجه مطمئن می‌کند. این رسید شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دریافت کننده می‌باشد. درخط دوم رسید چاپی، "شماره ارجاع" درج شده است، که شما به هنگام درج آگهی در سایت ای دی اس فارسی این شماره را وارد می‌کنید.

 

 

3- پرداخت از طریق مراجعه به بانک

 

نام بانک: بانک ملت  - شماره حساب:  4717692652  صاحب حساب: محمد شهرآئینی

 

نام بانک: بانک سامان  - شماره حساب: 834-800-867480-1   صاحب حساب: محمد شهرآئینی

 

به هنگام درج آگهی شماره سریال فیش نقدی که در رسید پرداخت شما موجود است، به همراه تاریخ پرداخت و مبلغ وارد کنید.