راهنمای درج آگهی  

 

راهنمای درج آگهی در ای دی اس فارسیخرسند هستیم از اینکه وب سایت ای دی اس فارسی را برای درج اگهی تبلیغاتی خود انتخاب نموده اید امید است این وب سایت بتواند قدمی هرچند ناچیز در جهت شناساندن تجارت شما به مشتریان هدف شما بر دارد .
برای اینکه آگهی‌های شما در سایت مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گیرد و از این طریق بتوانید مشتریان و مخاطبین واقعی خود را پیدا کنید، تجربه‌های درج آگهی در سایت ای دی اس فارسی به صورت خلاصه و قابل استفاده گردآوری شده است. امیدواریم برای شما راهنمای خوبی باشد.

1- عنوان تبلیغ و یا آگهی را متناسب با پیام و متن آگهی انتخاب کنید. عناوین بسیار کلی می تواند منجر به چشم پوشی و عدم توجه کافی توسط بازدید کننده به آگهی گردد. لذا تلاش نمایید تا با توجه به سه اصل مفید، مختصر و موثراطلاعات نسبتا کاملی در اختیار کاربر و بازدید کننده قرار دهید تا سبب گردد مخاطب برای کسب اطلاعات بیشتر روی تبلیغ، آگهی و یا پیام شما کلیک نماید.

2- درج آدرس سایت، پست الکترونیک، شماره تلفن و یا دورنگار در عنوان آگهی مجاز نیست. لطفاً به هنگام درج آگهی، اطلاعات و مشخصات نامبرده در بالا در جای مخصوص خود وارد کنید.

3- شعار، پیام های تبلیغاتی و یا طرح تجاری شما (لوگو) می تواند در جذب بازدید کننده و مخاطب، تاثیر بسزایی داشته باشد.

4- عنوان آگهی، برای ایندکس کردن آگهی شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. سعی کنید مهمترین و با معناترین کلمات را نسبت به موضوع آگهی خود، برای عنوان آگهی انتخاب کنید.

5- لینک موجود در آگهی بایستی مربوط به محصول یا خدمات ذکر شده باشد.

6- دقت فرمایید که آیا همه اطلاعات و مشخصات ضروری و لازم بصورت مفید، موثر و مختصر درج کرده‌اید؟

7- دقت فرمایید که متن و پیام آگهی روان و ساده باشد و از به کار گیری جملات مبهم پرهیز کنید.

8- پیشنهاد می شود مشخصات و اطلاعات تماس خود را پیش از ثبت نهایی به دقت بررسی نمایید.

9- دقت در انتخاب گروه مرتبط: شما با درج آگهی و تبلیغات خود در گروه های مرتبط با تبلیغ و آگهی، شانس بیشتر و بهتری برای دیده شدن دارید.

10- ذکر متراژ و منطقه در عنوان آگهی‌ های مرتبط با املاک، درج نام و مدل اتومبیل در عنوان آگهی‌ های مرتبط با اتومبیل، بسیار موثر می باشد.

11- انتخاب دقیق تک تک کلمه های آگهی، برای جلب توجه بازدید کنندگان بسیار حساس است. توجه کنید که بازدیدکنندگان شما بسیار باهوش هستند و قبل از آنکه به عناوین شعارگونه و تبلیغاتی توجه کنند، به اطلاعات مشخصی که ارائه شده است توجه خواهند کرد.

12- با توجه به حجم بالای آگهی در این سایت، بازدیدکنندگان فرصت مقایسه و انتخاب زیادی دارند. بنابراین هرگز از متن و عکس آگهی‌ های دیگر کپی برداری نکنید. ارائه اطلاعات خلاصه و دقیق موجب جلب توجه مشتری خواهد شد. آگهی در اینترنت تفاوت عمده‌ ای با تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و روزنامه‌ ای دارد. در اینجا بازدیدکنندگان فرصت بیشتری برای بررسی دارند و مهمتر از هر چیزی برای آنها اطلاعات دقیق و خلاصه می باشد.برای درج عکس به نکات ذیل توجه فرمایید:1- یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند

2- تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید

3- از یک تصویر نمی‌توانید برای 2 آگهی استفاده کنید

4- درج تصاویر عمومی مانند پرچم، منظره، پرتره، عکسهای غیر مرتبط و یا عکس چهره اشخاص مورد پذیرش قرار نمی‌گیرند.

5- برای فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبیل، کامپیوتر، پوشاک و ... شخصا از آنها عکس دیجیتال تهیه کنید. ارسال عکسهایی که منحصرا برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد. بطور مثال شخصی برای آگهی دارالترجمه خود، عکسی از تابلو و در ورودی تهیه کرده بود که باعث جلب توجه بازدیدکنندگان شده بود.