تعرفه های آگهی ویژه


  تعرفه ثبت آگهی تبلیغاتی در سایت ای دی اس فارسی به شرح ذیل می باشد. کاربران گرامی توجه داشته باشید مدت درج آگهی سایت ای دی اس فارسی به صورت بازه های زمانی یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله بوده و با انتخاب زمان ثبت آگهی برای هریک از موارد فوق، کاربر مشمول تخفیف میشود.

 

 

یک ماهه شامل تخفیف نمی باشد.
دو ماهه شامل تخفیف نمی باشد.
سه ماهه شامل تخفیف می باشد.
شش ماهه شامل تخفیف می باشد.
نه ماهه شامل تخفیف می باشد.
یک ساله شامل تخفیف می باشد.

 

 

   
   

 
مزایای آگهی ویژه نسبت به آگهی رایگان

 

 

1- اعتماد بیشتر بازدیدکنندگان به آگهی ویژه (چراکه صاحب آگهی با اطمینان به خدمات خود حاضر به پرداخت هزینه آگهی خود گردیده)

2- نمایش در صفحه اول سایت به صورت ثابت در صورت به روزرسانی

3- نمایش در گروه و زیر گروه مربوطه

4- قرار گرفتن آگهی ویژه در چرخه نامحدود نمایش در صفحات جستجو و هزاران صفحه دیگر در سایت

5- نمایش در ابتدای نتایج جستجوی بازدیدکنندگان در سایت

6- افزایش بازدید سایت شما و بالاتر بودن تمام آگهی های شما از دیگر آگهی های رایگان

7- کسب امتیاز بهتر برای وب سایت شما در جستجوی گوگل و یاهو

             مالیات بر ارزش افزوده، در حال حاضر محاسبه نمی‌شود لکن پس از ابلاغ، اعمال خواهد شد.

 


نکات حائز اهمیت

 

پیشنهاد می شود قبل از درج آگهی و تبلیغات ویژه، ابتدا نسبت به درج آن به صورت رایگان اقدام نموده و در صورت اطمینان از تائید آن توسط مدیریت سایت، سپس به درج و ثبت آگهی ویژه مبادرت ورزید.

اگر به هر دلیلی آگهی ویژه شما در سایت نمایش داده نشود، هزینه پرداخت شده توسط فرد آگهی دهنده به حساب وی عودت داده خواهد شد.

اکثر بازدیدکنندگان اعتماد بیشتری به آگهی‌های ویژه می کنند. درج آگهی ویژه به معنای آن است که آگهی دهنده از خدمات و کالای خود اطمینان کافی دارد و برای جلب نظر بازدیدکنندگان و مشتریان واقعی حاضر به پرداخت وجه آگهی خود شده است. علاوه بر این موضوع، آگهی‌های ویژه همانطور که در بخش مربوطه توضیح داده شده است، در صفحه اول سایت، گروه اصلی و زیرگروه مربوطه به مدت یک ماه و یا بیشتر (وابسته به مدت زمان تعیین شده و پرداخت شده) نمایش داده می‌شود و شانس دیده شدن آن بسیار بالاتر خواهد بود.

با پرداخت مبالغی به شرح جدول ذیل می توانید از خدمات و امتیازات درج و ثبت آگهی و تبلیغات ویژه به مدت یکماه بهره مند گردید. یک هفته پیش از پایان زمان اعتبار آگهی و تبلیغات شما در ای دی اس فارسی، از طریق پست الکترونیک ثبت شده هنگام درج آگهی، نامه ای جهت اطلاع موضوع اتمام قریب الوقوع اعتبار زمان نمایش آگهی دریافت خواهید کرد.

طرح و نشان خصوص آگهی‌های ویژه و تعداد ستاره‌های دریافتی در کنار آنها درج شده است. صاحبان این نوع آگهی‌ها در صورت نیاز می توانند صندوق پستی خود را جهت دریافت مستقیم پرسشها، نظرات و سفارشات مشتریان فعال کنند.

درج بیش از یک آگهی ویژه برای شخص و یا شرکت در صورتی امکان پذیر است که موضوع آگهی، عکس و متن آن متفاوت باشد.

درج آگهی ویژه در زیر گروه نامرتبط با موضوع آن، مجاز نمی باشد.