پرسپوليس به صادقيان رضايتنامه نمي‌دهد » پرسپوليس به صادقيان رضايتنامه نمي‌دهد

شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ گروه: ورزشی تعداد بازدید: ۵۱۴

 پرسپولیس به صادقیان رضایتنامه نمی‌دهدصادقیان تا پایان فصل جاری با پرسپولیس قرارداد دارد و اگر حمید درخشان هم نخواهد او را مجموعه تیمی اش نگه دارد، باشگاه پرسپولیس به این سادگی ها به او رضایتنامه نخواهد داد.
 
 
می‌ گویند پیام صادقیان ارتباط بسیار نزدیکی با علی دایی و دستیاران او دارد و به همین دلیل نیز طی چند ماه گذشته و با حضور درخشان هر چند وقت یکبار با انجام حرکات اینچنینی نظیر حرکتی که منجر به محرومیتش شد و اقدامی که در بازی با پیکان انجام داد، سعی می‌کند علاوه بر اینکه خود را از ترکیب پرسپولیس دور کند، بلکه شایستگی های فنی درخشان و دستیارانش را به عنوان جانشینان علی دایی زیرسوال ببرد.
 
به گزارش "ورزش سه"، اگرچه پیام صادقیان در فصل گذشته با انجام بازی هایی فوق العاده به سرعت محبوبیت چشمگیری در میان هواداران پرسپولیس دست پیدا کرد اما این یک واقعیت است که اقدامات او طی چند ماه اخیر به شدت از محبوبیت او کاسته است. به گونه ای که نگاهی به کامنت هایی که هواداران پرسپولیس در صفحه شبکه های اجتماعی او و در واکنش به اقدام خداحافظی اش از پرسپولیس داشته اند، نشان می‌ دهد که این محبوبیت به سرعت در حال کاهش یافتن است.
 
در همین ارتباط شنیده می‌ شود که صادقیان قصد دارد به هر نحوی نیم فصل از پرسپولیس جدا شود. در این میان برخی رسانه ها تراکتورسازی را مقصد آینده او برشمرده اند. حضور پدر صادقیان در این تیم این گمانه زنی ها را افزایش داده است، این در حالی است که باشگاه پرسپولیس به هیچ وجه به این بازیکن رضایتنامه نخواهد داد. داستان از این قرار است که صادقیان تا پایان فصل جاری با پرسپولیس قرارداد دارد و اگر حمید درخشان هم نخواهد او را مجموعه تیمی اش نگه دارد، باشگاه پرسپولیس به این سادگی ها به او رضایتنامه نخواهد داد. از این رو آنهایی که معتقدند صادقیان با انجام این اعمال و حرکات قصد دارد نیم فصل از پرسپولیس جدا شده و راهی تراکتور یا تیم های دیگر شود بهتر است این مساله را در نظر بگیرند که باشگاه پرسپولیس به هیچ وجه به او رضایتنامه نخواهد داد.


 

منبع : ورزش سه