هاشميان: هر کسي نامم را بياورد دروغ مي‌گويد » هاشميان: هر کسي نامم را بياورد دروغ مي‌گويد

شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ گروه: ورزشی تعداد بازدید: ۵۸۱

 هاشمیان: هر کسی نامم را بیاورد دروغ می‌گوید


وحید هاشمیان مهاجم سابق تیم‌ملی از اینکه بدون هماهنگی با او نامش به عنوان گزینه تیم امید اعلام شده، به شدت ناراحت است. این در حالی است که معمولا کسانی که اسمشان در لیست نامزدهای مربیگری تیم‌ملی قرار می‌‌گیرد خوشحال می‌‌شوند.

هاشمیان می‌ گوید از این ناراحت است که با اسمش بازی می‌شود و قرار نیست جزو گزینه های نهایی تیم امید باشد. گفت‌وگوی هاشمیان با "ورزش سه" را در زیر می‌ خوانید:

باید با من هماهنگ می‌ کردند

از اینکه نامم به عنوان گزینه های سرمربیگری تیم امید مطرح شده، افتخار می‌ کنم نارحتی من از جای دیگری است. یک روز می‌ گویند می‌ خواهند برای من بازی خداحافظی برگزار کنند و یک روز می‌گویند جزو گزینه های سرمربیگری تیم امید هستند. بدون اینکه با خودم هماهنگ کنند، من از این مساله ناراحتم.

این چه گزینه ای است که هیچ کس از آن خبر ندارد

می‌ گویند نام من در لیست 7، 8 نفره کاندیداهای تیم امید است، بدون اینکه نه کی‌روش خبر داشته باشد و نه رئیس فدراسیون فوتبال. این مسائل زشت است، نباید با نام افراد بازی کرد.

هیچ کدام از این 7، 8 نفر نمی‌ توانند به تیم امید بیایند

یک لیست 7، 8 نفره برای گزینه های مربیگری تیم امید اعلام کرده اند و نکته عجیب اینجاست که هیچ کدام از آنها شرایط هدایت تیم امید را ندارند. تقریبا تمام آنها باشگاه دارند و من فکر می‌ کنم این مسائل فقط برای مطرح شدن نام چند نفر است. سوال من این است آیا وقتی اسم یکی به عنوان گزینه مربیگری تیم امید مطرح می‌ شود، بهتر نیست که اول با خود او یک تماس بگیرند و بگویند آیا تو شرایط مربیگری داری یا نه؟ این چیزهایی است که می‌ گویم گزینه ها برای مطرح شدن نام افراد است.

من قبلا هم گفته ام که تا عید نمی‌توانم به ایران بیایم

قبلا هم گفته ام که تا عید کلاس مربیگری من طول می‌ کشد و من نمی‌ توانم به ایران بیایم. نمی‌ دانم چرا نام من را در کنار بزرگانی چون حسین آقای فرکی، مطرح کرده اند؟ این چیزهایی است که من می‌ گویم زشت است.

کاشانی مدیر فوق العاده ای است

کاشانی مدیر فوق العاده ای است و من خودم رابطه بسیار نزدیکی با ایشان دارم، در بعضی از مسائل فوتبالی از ایشان مشورت می‌ گیرم. آقای خاکپور هم مربی باشخصیت و با دانشی است و من فکر می‌ کنم می‌ تواند به تیم امید کمک کند.

هر حرفی از قول من بزنند دروغ است

تا حالا بارها اسم من مطرح شده است، یک بار می‌ گویند بازی خداحافظی، یک بار هم می‌ گویند گزینه مربیگری تیم امید. من این را همین جا اعلام می‌ کنم که هر وقت اسم من در فوتبال مطرح شود، دروغ است چون اگر چیزی باشد اول باید با خودم آن را در میان بگذارند.

سرمربی تیم امید از بین گزینه ها انتخاب نمی‌ شود

بارها اتفاق افتاده که فدراسیون فوتبال گزینه هایی را اعلام می‌ کند و بعد سرمربی کس دیگری می‌ شود. این بار هم همین اتفاق می‌ افتد. به نظر من سرمربی تیم امید در بین این گزینه ها نیست.

وقتی با من حرف نزدند به مربیگری تیم امید هم فکر نمی‌ کنم

بارها گفته ام که آرزویم است که به تیم‌ملی کشورم خدمت کنم ولی اخلاق من را همه می‌ دانند وقتی کسی با من تماس نگیرد، من به آن پیشنهاد فکر هم نمی‌ کنم به خاطر همین هم هست که می‌ گویم هرحرفی درباره من بزنند دروغ است.

 


 

منبع : ورزش سه